Vírivky

Whirlpool, vírivé vane, vonkajšie vírivky, hydromasážne systémy, masážne bazény, jacuzzi – mnoho názvov a všetko je to synonymom dokonalej relaxácie. Teplo, vztlak, masáž a aromaterapia vo vírivke pomôžu zotaviť unavené alebo poranené kĺby a svaly, uvoľnia vás od stresu aj napätia.

 

Nech už ste unavení po ťažkom dni v práci, zotavujete sa z poranení kĺbov alebo svalov, alebo si proste potrebujete len odpočinúť, hydromasážne vaňe Vám ponúkajú relaxáciu, liečivé účinky, uvoľnenie od stresu a napätia. Tieto blahodarné účinky prináša kombinácia jednotlivých častí hydroterapie.

  • Teplo: Zlepšuje obeh krvi a urýchľuje zotavenie pri poškodení tkaniva.
  • Vztlak: Prináša uvoľnenie pre kĺby a chrbticu.
  • Masáž: Zmierňuje napätie svalov, stres a skvele Vás uvoľní…

Pri hľadaní najlepšej vírivky pre Vás nejde len o jednu vec, život s masážnymi vaňami – to je výnimočná relaxácia, každý deň keď si môžete odpočinúť a vychutnať si Vaše spoločné chvíľky. Oceníte ich luxusný vzhľad, príjemné vlastnosti, skvelú masáž a výnimočnú spoľahlivosť. Po vyskúšaní a uplynutí niekoľkých rokov zistíte, že vírivka bola tá správna voľba. Spokojnosť neznamená len, že ste našli najlepšiu vírivku pre vás, to znamená, že sa budete proste cítiť lepšie.