[ Kliknutím zavrieť ]
Odoslanie správy.

OK
Rýchla správa
[ x ]
ODOSLAŤ RÝCHLU SPRÁVU
mdanisflash@gmail.com
+421 948 036 254
Plánujete výstavbu / rekonštrukciu bazéna?    
VYŽIADAŤ KALKULÁCIU
BAZÉNY

Fóliové bazény poskytnú pocit pohody a relaxu celej rodine. Bazén sa ľahko udržiava, inštalácia fólie je jednoduchá, nevyžaduje žiadne špeciálne úpravy alebo riešenia.

 

Montované bazény sú konštrukčne vysoko kvalitným typom bazénov. Tento typ bazéna, vďaka jednoduchosti, ktorá je potrebná pre stavebnú pripravenosť, je optimálnym riešením pre exteriér.

Fóliové bazény

Bazén ktorý urobí radosť každému.


ALKORPLAN 2000-jednofarebné fólie

ALKORPLAN 3000-vzorové a mozaikové fólie

Fóliové bazény ALKORPLAN 2000® a 3000® poskytnú pocit pohody a relaxu celej rodine. Bazén sa ľahko udržiava, inštalácia fólie je jednoduchá, nevyžaduje žiadne špeciálne úpravy alebo riešenia. Nebudete nijako limitovaný tvarom alebo veľkosťou bazénu – poskytne Vám absolútnu voľnosť pri Vašom rozhodovaní ...Exkluzívne vlastnosti Alkorplan 2000®a 3000® poskytujú najvyššiu úroveň bezpečnosti a ochrany pre bazény.

Bazénová fólia Alkorplan 2000® a 3000® bola navrhnutá tak, aby bola najvhodnejšou voľbou pre váš bazén. Pretože jej unikátne vlastnosti ponúkajú nielen elegantný vzhľad ale aj vynikajúcu ochranu bazénu pred únikmi vody ako aj vysokú odolnoť voči opotrebovaniu a dlhú životnosť so zaručenou odolnosťou voči klimatickým podmienkam a prirodzenému starnutiu materiálu ...

Alkorplan 2000®a 3000® môže byť inštalovaný rýchlo, kedykoľvek počas roka a veľmi ľahko sa udržiava a ponúka vám široký sortiment farieb a vzorov. Na fólie je možné pre spestrenie nalepiť alebo navariť rôzne obrázky a motívy.

 

Bazény montované

Montované bazény sú konštrukčne vysoko kvalitným typom bazénov. Tento typ bazéna, vďaka jednoduchosti, ktorá je potrebná pre stavebnú pripravenosť, je optimálnym riešením pre exteriér. Teleso bazéna je zhotovené z oceľového plášťa hrubého 0,6 - 0,8 mm. Oceľ je žiarovo pozinkovaná a zabezpečná antikoróznym nástrekom, takže životnosť takého plášťa je prakticky neobmedzená. Ako vnútorná povrchová úprava je použitá fólia, ktorá je zvarená ultrazvukom. Táto fólia je stabilizovaná proti UV žiareniu, farbostála a odolná proti mrazu. Bazén je vhodný pre zapustenú montáž do terénu. Pri hĺbke 120 cm je možná montáž čiastočne nad terénom.

 AQUA-FLASH SK, s. r. o
Chmeľová ulica 448/1
955 01 Chrabrany
Slovakia
© AQUA-FLASH SK, s. r. o | Všetky práva vyhradené. | vyrobil: mart-in