[ Kliknutím zavrieť ]
Odoslanie správy.

OK
Rýchla správa
[ x ]
ODOSLAŤ RÝCHLU SPRÁVU
mdanisflash@gmail.com
+421 948 036 254
Plánujete výstavbu / rekonštrukciu bazéna?    
VYŽIADAŤ KALKULÁCIU
PREKRYTIE HLADINY

Lamelové zakrytie bazénov je určené na chránenie obsahu bazénov proti vnikaniu rôznych nečistôt, pádu hlodavcov, žiab alebo hmyzu, úniku tepla (zníženie spotreby energie potrebnej na ohrev vody) a zabezpečenie predĺženej sezóny kúpania u vonkajších bazénov, zabraňuje odparovaniu vody a slúži na zvýšenie bezpečnosti detí a domácich zvierat (zabránenie pádu do otvorenej vody).

BAZÉNOVÉ ROLETY - pridať foto Prekrytia hladiny bazénu

Možnosti prevedenia zakrytia

Lamelové zakrytie bazénov je určené na chránenie obsahu bazénov proti vnikaniu rôznych nečistôt, pádu hlodavcov, žiab alebo hmyzu, úniku tepla (zníženie spotreby energie potrebnej na ohrev vody) a zabezpečenie predĺženej sezóny kúpania u vonkajších bazénov, zabraňuje odparovaniu vody a slúži na zvýšenie bezpečnosti detí a domácich zvierat (zabránenie pádu do otvorenej vody). Ovládanie lamelových roliet je mechanické elektrickým navíjacím zariadením pracujúci s bezpečným napätím. Ovládané je diaľkovo, alebo ručným spínačom. Použitím žalúziového prekrytia bolo dokázané zníženie nákladov na prevádzku pri vonkaj&sc aron;ích bazénoch o 80%, a u krytých bazénov o 60%

 

Nadhladina bez krytu


Jednoduché prevedenie nadhladinovej konštrukcie navíjacieho zariadenia bez zakrytia návinu bazénových lamiel. Toto prevedenie je vhodné len pre biele lamely.

 

 

Nadhladina design kryt


Elegantné samonosné prevedenie nad hladinovej konštrukcie navíjacieho zariadenia. Celý komplet je zakrytý špeciálnym krytom z nerezovej ocele a PVC lamiel a chráni návin pred slnečným žiarením.

Nadhladina kryt lavička


Táto konštrukcia krytu návinu lamiel umožňuje využitý kryt ako lavičku či lehátko. Vlastná samonosná konštrukcia z nerezovej ocele vo vysokej kvalite. Sedacie lamely v prevedení dreva, imitácia dreva alebo PVC.


Podhladina varianta 1


Osvedčené podvodné navíjacie zariadenie. Je elegantné a zvonku neviditeľné.

Podhladina varianta 2


Obal rolety je umiestnený v bočnej šachte bazénu. Obal je krytý roštom z nerezovej ocele alebo iného vhodného materiálu.

Podhladina varianta 3


Podvodné navíjacie zariadenie. Obal bazénovej rolety je krytý podestou a tým je chránený proti náhodnému poškodeniu.


Podhladina varianta 4


U tejto varianty je zvinutá bazénová roleta umiestnená vo výklenku v bočnej stene bazéna. Výhodou je že zvinutý obal nezmenšuje kúpací profil a je chránený proti náhodnému poškodeniu.

Podhladina varianta 5


U tejto varianty je obal rolety umiestnený vo výklenku v šachte na dne bazéna. Roleta je chránená roštom proti našľapnutiu (rošt v prevedení z nerezovej ocele a PVC lamiel).

Podhladina varianta 6


Osvedčené podvodné navíjacie zariadenia. Je elegantné a zvonku neviditeľné. Obal rolety je chránený proti nášlapovým krytom z nerezovej ocele PVC lamiel.


Typy bazénových lamiel

Snom každého užívateľa bazénu, aj vonkajšieho alebo vnútorného, je bezstarostné kúpanie s čo najnižšími nákladmi. Elegantným a efektívnym riešením je rozlohové zakrytie pomocou lamelového krytu. Priemerná tepelná strata z hladiny u interiérových bazénov je cca 150 - 200 W/m2 za hodinu. Pri lamelovom zakrytí je táto strata podľa typu lamiel redukovaná na 5 - 15 W/m2 za hodinu. U vonkajších bazénov je nespornou výhodou zakrytie, ktoré umožní predĺženie kúpacej sezóny. S rolovacím zakrytím sa zníži aj potreba na vysávanie nečistôt z dna bazéna. Opadané hrubé nečistoty sú zhrnuté roletou do jedného miesta bazénu. V p rípade že v tomto mieste je hladinový zberač, máte o všetko postarané. Ďalším veľkým prínosom lamelového zakrytia je zvýšenie bezpečnosti pred náhodným pádom osôb či zvierat do bazéna.

 

Prevedenie našich lamiel od špičkových výrobcov s dlhoročnou tradíciou.

Lamely sú medzi sebou navzájom spojené a celý tvar je prispôsobený tvaru bazéna a pláva na hladine. Roletové zakrytie je vhodné pre všetky typy bazénov a je inštalované v prevedení podhladinovom alebo nad hladinovom. Je možná aj podvodná inštalácia do už hotových bazénov.

Lamely komfort.

Trojkomorové PVC lamely so zosilnenou stenou a patentovaným závesom, ktorým minimalizuje usadzovanie nečistôt v špárach, Vám zaisti úspory, pohodlie, bezpečnosť na vašom bazéne. Táto lamela je dodávaná v štyroch UV stabilných farebných odtieňoch. Vďaka väčšiemu objemu vzduchu v komorách majú tieto lamely vysokú nosnosť a dobré tepelnoizolačné vlastnosti. Tieto lamely Vám zabezpečia minimalizáciu teplotných strát z hladiny vášho bazéna, úsporu energie a ochranu pred náhodným pádom do bazéna.

Lamely profesional.

Mimoriadne odolné vypenené lamely poskytujú dizajn pre náročné a vynikajúce materiálové vlastnosti. Kompaktný a uzavretý profilový priestor v spojení s vynikajúcimi vztlakovými vlastnosťami zaisťujú vysokú stabilitu a nosnú schopnosť najmä pri silnej nepriazni počasia. Navyše vypenené profily bazénového pokrytia komfortu vykazujú zreteľne najlepšie dostupné tepelné izolačné vlastnosti.

Dodávame vo farbe krémovo bielej, žulovo šedej, slonovej kosti a svetlo modrej.AQUA-FLASH SK, s. r. o
Chmeľová ulica 448/1
955 01 Chrabrany
Slovakia
© AQUA-FLASH SK, s. r. o | Všetky práva vyhradené. | vyrobil: mart-in